KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 14204546
nr 1420 4546
Träskulptur
Signerad. Längd: 38. Djup: 17 cm, höjd: 25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:56:18
300 kr
400 kr
500 kr